אודותינו

ראשי / אודותינו

WebGuru מתמחה בקידום אתרים אורגני (SEO) לאתרים הפונים לקהל היעד הישראלי בעברית. החברה הוקמה בשנת 2007 ומאז אנו מקדמים בהצלחה את לקוחותינו הקבועים. בנוסף לקידום אתרים, אנו מספקים שירותי תכנון ואפיון אתרים, הקמת אתרים – עיצוב ובניה, פרסום בגוגל אדס (אדוורדס), שירותי קופירייטינג וכתיבת תכנים, ניהול ותחזוקת אתרים.

webguru-staff

SEO כליבת הפעילות

תחום ה SEO הוא מורכב, תחרותי ומשתנה באופן תדיר בהתאם לשינויים האלגוריתמיים של גוגל ולהתפתחות האינטנסיבית של רשת האינטרנט ואופן השימוש בה. רק עיסוק שוטף בלימוד, מחקר, ניתוח והתנסות אינטנסיבית יומיומית לאורך זמן, יכול להביא לתוצאות משמעותיות וליתרון על פני המתחרים.

לחברתינו מעל 11 שנות נסיון בקידום אתרים אורגני כליבת הפעילות שלנו. תהליכי הקידום שלנו משפרים את האתרים של לקוחותינו, את הדירוגים שלהם בגוגל, את הנוכחות הכללית שלהם ברשת ואת המוניטין שלהם. התנועה שאנו מייצרים מגוגל מניבה לאתרי לקוחותינו כניסות ופניות יותר מכל אפיק שיווקי אחר.

שירותים נלווים ל-SEO

להיות ראשון בגוגל זו לא המטרה. זה האמצעי להשגת המטרה. קידום אתרים לתוצאות הוא קידום שמייצר עבורך פניות איכותיות ולא רק מקומות ראשונים. לשם כך על האתר שלך להיות בנוי נכון עבור הגולשים, להיות מעניין, מקצועי וכמובן – ממיר: כזה שהופך גולשים ללקוחות. אנו מתמחים ביצירת אתרים כאלה. אנחנו חוקרים את התנהגות הגולשים באתרים, אנחנו יודעים איזה תכנים הגולשים שלכם מחפשים, איפה הם מצפים לפגוש אותם ואיך לכתוב אותם בשביל לרצות אותם ולהפוך אותם ללקוחות נאמנים. אנחנו מכירים היטב את הדרישות הטכניות של מנועי החיפוש, אנחנו מבינים את הדרישות הפונקציונליות שלך מהאתר ויש לנו נסיון ומיומנות רבה בניהול ותחזוקת האתר.

לשם הצלחת עבודתנו המשותפת, חשוב לנו לבצע עבורך את תכנון והקמת האתר (במידת הצורך), את כתיבת התכנים (במידת הצורך) ואת ניהולו השוטף. כאשר כל הפרוייקט בשליטתנו, אתה נהנה משירות נוח, יעיל, חסכוני יותר ומוצלח יותר.

קצת עלינו

מיכל כהן – מייסדת ומנהלת WebGuru

מהנדסת תוכנה וסטטיסטיקאית (B.Sc). מומחית בקידום אתרים אורגני, בעלת נסיון מעשי רב שנים בהובלת פרוייקטי SEO ושיווק באינטרנט, ייעוץ SEO לחברות, פרסום בגוגל, איפיון ותכנון אתרים.

 

הצוות

צוות החברה כולל אנשי מקצוע מעולים, בעלי נסיון בתחום ה-PPC ,SEO, תכנות, עיצוב, קופירייטינג ותוכן. לכל אחד מאיתנו תחום התמחות משלו והעבודה על כל פרוייקט היא צוותית ונעשית בשיתוף פעולה מלא. מנהל הפרוייקט הוא האחראי לתיאום וניהול כל הגורמים, על הובלת הפרוייקט ליעדים ועל העבודה השוטפת מול הלקוח.

תהליך העבודה

תהליך העבודה מתחיל בתיאום ציפיות משותף והגדרת יעדים. אנו מתחייבים להגיע ליעדים אותם הגדרנו. הקידום מבוסס על אסטרטגיות נקיות ואתיות (White hat SEO) שמייצרות אתר טוב וחזק יותר לאורך זמן. עוד על תהליך העבודה

לכל שאלה והתייעצות, פנה אלינו ונשמח לסייע.

צרו עימנו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.