תכנון והקמת אתר ב 7 שלבים

ראשי / תכנון והקמת אתר ב 7 שלבים
  1. הגדרת שלד האתר – נלמד את פעילות החברה, קהלי היעד, יעדי האתר, שיטות השיווק ומקורות התנועה. נבין את הבידול של החברה ביחס למתחרים, את החוזקות והחולשות ואת ההתנגדויות הצפויות להן נצטרך לתת מענה. נבצע מחקר מילות מפתח ונגדיר מגוון ביטויים עליהם יקודם האתר. המחקר ישפוך אור על מה מחפשים הגולשים ובהתאם לכך יגדיר את המבנה ההיררכי של האתר, האיזורים והדפים, סרגלי הניווט ומבנה דף הבית. נחקור את המתחרים, נאתר אתרים רלוונטים בחו"ל כמקורות להשראה.
  2. מודולים באתר ותבניות דפים – מתוך הבנת קהלי היעד וההבנה של מה הם מחפשים – נגדיר את אפיקי השיווק שצריכים לקבל ביטוי בתוך האתר (רשתות חברתיות, דיוור אלקטרוני, סרטונים וכו'). נגדיר את האלמנטים הדרושים באתר (חלון חדשות, גלריות, באנרים, פורום וכו') ונקבע את האיזון הנכון בין כלל האלמנטים כך שכל אלמנט יקבל את הפוקוס הנכון תוך המנעות מהצפה ועומס יתר של גירויים. נגדיר את סוגי הדפים (תבניות) באתר (דפי נחיתה, דפי מאמרים, דפים שיווקיים וכו'). בסיום שלב זה ניצור סכימה של האתר (בעזרת כלי אינטרנטי שמאפשר המחשה ושיתוף הערות ע"ג הסכימות).
  3. סקיצות עיצוביות – אם כבר יש לכם שפה עיצובית ולוגו, נתבסס על הקיים. אם לא, נגדיר יחד שפה עיצובית שתומכת במסרים שנרצה לשדר ומתאימה לאופי התחום ולקהלי היעד. נבנה סקיצות לדפי האתר עד לשביעות רצונכם.
  4. הגדרת פונקציונליות – לפני שניגשים לתכנות, נבין את הפונקציונליות הדרושה לאתר , מהם האיזורים הקבועים ומה צריך להיות גמיש לשינויים, מהם הטפסים והשדות הדרושים, בסיסי הנתונים, התממשקות למערכות חיצוניות וכו'.
  5. תכנות – נבנה את האתר על מערכת וורדפרס – מערכת קוד פתוח הפופולארית ביותר בעולם, מערכת מתקדמת, גמישה לשינויים ועדכונים, ידידותית למנועי חיפוש ונוחה לניהול ותחזוקה.
  6. העלאת האתר והתכנים לסביבת פיתוח – נעלה את התכנים, התמונות והמדיה, נבצע בדיקות הגהה ובדיקות של הטפסים והמודולים השונים, נתקין כלי מעקב וניהול. נמפה דפים מהאתר הישן לאתר החדש ונבצע הפניות לצורך העברה "בריאה" למנועי חיפוש שתומכת בקידום האתר.
  7. נעלה את האתר לאויר. מכאן והלאה מתחילים בקידום האתר ובהעשרה הדרגתית של האתר בתכנים.

לפרטים נוספים על תהליך אפיון, הקמה וקידום האתר, צור קשר.

 

צרו עימנו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.