אפיון והקמת אתרים

ראשי / שירותים נוספים / אפיון והקמת אתרים

אנחנו מאמינים באתרים ברורים, נקיים וממוקדים שמשדרים איכות ומקצוענות. אתרים שנותנים לגולשים מענה מושלם למה שחיפשו, מייצרים את הרושם הנכון ומובילים אותם למטרה שהגדרנו. אתרים שהופכים גולשים ללקוחות.

תכנון אתר מצוין: האתגר

3 שניות. זה הזמן שגולש ממוצע נשאר באתר. נכון, הוא מחפש בדיוק את מה שיש לכם להציע. אבל הוא לא יתאמץ בשביל למצוא את התשובה דוקא באתר שלכם. הנאמנות שלו כלפיכם נמוכה מאד, והקלות בה הוא יכול לחזור אחורה ולהגיע לאלפי אתרים מתחרים, היא בלתי נסבלת. האתגר אם כן, הוא לייצר אתר שהוא מעל ומעבר למתחרים – בכל מובן אפשרי. נבצע סיעור מוחין משותף, נקפיד על תכנים ברורים ומסרים קולעים שמוצגים באופן מושך ומשכנע. נבחן אתרי מתחרים, נאתר אתרים להשראה בעולם, נתעמק בבידול שלכם ובדרך הטובה ביותר להצגת המסרים. זה לא פשוט, אבל אם אתם מאמינים שיש לכם משהו טוב להציע לקהל שלכם, יחד נמצא את הדרך הנכונה לעשות זאת.

שלבי העבודה

  1. אפיון האתר – יתרכז בחשיבה על הגולשים. התהליך מבוצע בעזרת שיטה מובנית שפיתחנו ע"ס נסיון מצטבר. המבנה ההיררכי והתכנים מתוכננים באופן אופטימלי לקידום אורגני ולנוחות הגולשים. מתוכנן מסלול גלישה ונתיב מכירה, מוגדרות התבניות הדרושות לדפים השונים ובסוף התהליך נבנית סכימה של האתר כבסיס ליצירת סקיצות.
  2. עיצוב האתר – אם יש לכם לוגו ושפה עיצובית שעובדת, נסתמך על הקיים. אם לא, נעצב לוגו ונגדיר שפה עיצובית שתומכת במסר שנרצה להעביר, תואמת את אופי התחום ומדברת בקול שלכם. נקפיד על עיצוב נקי שמשרת את המטרה.
  3. בניית האתר – על מערכת וורדפרס, מערכת בניית האתרים הפופולארית בעולם. המערכת נוחה ומתקדמת, גמישה לשינויים, ידידותית למנועי חיפוש וקלה לניהול ותחזוקה. האתר נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהתאמה לדפדפנים השונים ולגלישה ממובייל.
  4. העברת אתר ישן לחדש – חשובה ההקפדה על ביצוע הפניות באופן שמשמר את כוח האתר הישן והדירוגים בגוגל, ע"מ שנוכל להתחיל את הקידום מנקודת המוצא של האתר הישן. אנו מבצעים את כל ההפניות כמתחייב, מתקינים כלי בקרה וניהול ומוודאים ביצוע העברה חלקה.

תכנון האתר על ידינו ובנייתו על ידינו במערכת וורדפרס, מקלים על עבודת הקידום, מוזילים עבורכם עלויות ומבטיחים תוצאות הרבה יותר טובות.

כחברת קידום אתרים, שמלווה את לקוחותיה ואת האתרים שלהם באופן צמוד לאורך זמן, אנחנו מכירים היטב את הדרישות הפונקציונליות מהאתר, את הבעיות שיש להמנע מהן ואת הדגשים שיש לתת עליהם את הדעת בבניה. בניה מותאמת לגוגל היא המומחיות שלנו והמחוייבות שלנו. ולנו, כמי שמחוייבים לתוצאות, חשוב יותר מלכל חברת בניית אתרים, לבנות לכם אתר שממיר מבקרים ללקוחות.

צרו עימנו קשר

מלאו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם.