יותר מידי אתרים ברשת נראים מוזנחים.

לפעמים מדובר באתר שמייצג חברה פעילה ותוססת, אבל רק מתוך חוסר תשומת לב מופיעות באתר חדשות ישנות, אירועים לא מעודכנים, בעיות עיצוב, בעיות בהצגת מדיה, שגיאות הגהה, תחביר, ריווח וכו'.

אתר לא מעודכן מייצר רושם של חברה לא פעילה. אתר עם שגיאות טקסט או בעיות עיצוב ונראות מייצר רושם לא מקצועי. כל אלה גורמים לגולשים לנטוש את האתר ולעבור הלאה.

לא חשוב כמה האתר שלכם מקודם בגוגל וכמה תנועה נכנסת אליו, אם בסופו של דבר הגולש נוחת באתר שמייצר רושם שלילי.

ניהול ותחזוקת אתרים מקצועית

ניהול ותחזוקת האתר צריכים להתבצע ע"י גורם שיש לו גישה טכנית בסיסית והכרות עם מערכת ניהול התוכן, ידע בשילוב מדיה ועיבוד תמונות, יכולת איתור/רכישת תמונות במידת הצורך, עברית על בוריה כולל כללי תחביר, הבנת הפעולות החשובות לשמירה על תקינות האתר וידידותיות למנועי חיפוש.

הצוות שלנו מיומן בעבודת עדכון אתרים. אנו מכירים את וורדפרס כמו את כף ידינו ושולטים גם במערכות ניהול אחרות. אנו מקפידים על תחביר ופיסוק נכונים ועל עברית תקנית. כל פעולה מבוצעת מתוך מחשבה על הגולשים ועל התאמה למנועי חיפוש. כל העדכונים מבוצעים בתיאום עם בעל האתר ובאישורו. כאשר עוד זוג עיניים בוחן ומאשר כל עדכון, התוצאה תמיד מדוייקת יותר.

רוב לקוחותינו בוחרים להפקיד את ניהול ותחזוקת האתר בידינו. הסידור הזה נוח לכולם. הלקוח משחרר את עצמו מההתעסקות ונהנה מאתר שמוצג טוב יותר. ואנחנו יכולים להיות רגועים שלא נעשים "לנו" נזקים באתר, שהאתר שומר על עדכניות ומייצג את בעליו באופן המקצועי ביותר.

קייטרינג תמרים

״יש המון חברות לקידום אתרים. שירות כמו של וובגורו אין, וגם כנראה לא יהיה באף מקום. מיכל מומחית בלהבין את את הצרכים שלנו, מומחית בניתוח מילות חיפוש, מומחית במיקוד העסק בעולם האינטרנטי ובקידום לתוצאות מדהימות בגוגל. מי שיעבוד עם וובגורו, ירוויח״.

רוצה להתקדם איתנו?

שלח לנו את כתובת האתר שלך ונחזור אליך בהקדם:

    חייגו אלינו צרו קשר

      רוצה להתקדם איתנו? לייעוץ צור קשר