1. מקצוענות והתמקדות במטרה

קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר. מי שעוסק בו כתחביב או כעיסוק נוסף לבניית אתרים, שיווק או כל תחום אחר, לא יוכל להביא לאותן תוצאות של מקדם אתרים מקצועי ובמקרים מסויימים עלול לגרום נזק לאתר.

חברת גוגל מבצעת כ-400 שינויי אלגוריתמים בשנה, התחום מתעדכן, מחקרים חדשים וכלים חדשים נוספים בכל יום. רק מי שעוסק בתחום ביומיום, צובר נסיון, עוקב ולומד, ומקדיש את כולו למען המטרה – יכול להביא לתוצאות משמעותיות.

2. התחייבות לתוצאות

כחלק מהסכם העבודה בינינו, נקבע יעדי קידום ונתחייב להם.

מעבר לדירוגים בגוגל, מטרתכם הסופית: העלאת כמות הלקוחות, עומדת לנגד עינינו לכל אורך התהליך. נעקוב אחר התנהגות הגולשים באתר, אחר יחסי הפניות כתוצאה מהשינויים, ונפעל באופן שוטף למיקסום כמות הפניות האיכותיות.

חברה לשירותי קידום אתרים בגוגל

3. חברה קטנה וחזקה

ב-WebGuru תזכו לשירות ויחס אישי, למענה מקצועי ואוזן קשבת בכל נושא. אנחנו חברה קטנה שיודעת לנצח את הגדולות!

4. כל השירותים במקום אחד

בנוסף לשירותי קידום אתרים, אנו מספקים ללקוחותינו גם שירותי הקמת אתרי אינטרנט: אפיון, עיצוב ובניה, שירותי כתיבת תוכן, ניהול קמפיינים בגוגל אדס (אדוורדס) וניהול ותחזוקה שוטפת של האתר.

שירותי קידום SEO אורגני בגוגל

5. קידום אתרים בשיטות אתיות

בעוד כל חברות הקידום שואפות לאותה מטרה, כל חברה משתמשת בטכניקות קידום שונות. לא כל הטכניקות אתיות, ולא כולן לגיטימיות בעיני גוגל. טכניקות קידום אתרים שחור (Black Hat SEO) עשויות להביא לתוצאות מצויינות בטווח הקצר, אולם לגרום לנזק בלתי הפיך עד כדי החרמת האתר ובעליו, לטווח הארוך.

בנוסף, קידום מוגזם: שימוש מוגזם במילות מפתח, שתילת כמות מופרזת של קישורים בתוך האתר, יצירת קישורים אגרסיבית וכד', יוצרים אתר עם מראה לא איכותי, לא מכובד ועושים "שם רע" ברשת לאתר, לעסק ולבעליו.

קידום האתר ב-WebGuru מתמקד בשדרוג תכנים ולא בפגיעה בהם, בשיפור מבנה האתר גם עבור המבקרים ולא רק עבור מנועי חיפוש, יצירת קישורים על ידי שיתופי פעולה חיוביים עם אתרים ראויים ורלוונטיים, ולא הפצה אגרסיבית של קישורים באתרים שאינם מכבדים את עצמם.

חברה לקידום אתרים אורגני

הם כבר בחרו, ורוצים לספר לך על זה:

צללית סוככים

״לפני 6 שנים העברנו את קידום אתר צללית לחברת וובגורו. מאז המובילות של צללית מתבטאת לא רק בשטח, אלא גם בגוגל. כמות הפניות מהאתר עלתה פלאים וממשיכה לעלות משנה לשנה. הפעילות שלנו התרחבה וגם העבודה עם וובגורו התרחבה לפרוייקטים נוספים. וובגורו מקימים לנו אתרים, דפי נחיתה, מקדמים בגוגל, מנהלים קמפיינים וכותבים תוכן. השירות הוא אישי, מקצועי ומדויק והתוצאות בהתאם״.

קליניקת איתי שרף לטיפול במחלות עיניים

"את מיכל הכרתי לפני מספר שנים, וכבר בפגישת העבודה הראשונה הבנתי שיש על מי לסמוך! כיף לעבוד מול הצוות של וובגורו. תמיד יש אוזן קשבת לצרכים וחשיבה אמיתית למציאת פתרונות. מיכל והצוות שלה מכירים לעומק את הנושא שלנו, מה שמאפשר לקדם את השירות שלנו בצורה הטובה ביותר. והכי חשוב – התוצאות המרשימות של מאמצי הקידום נראות בשטח בכל יום!"

נטורל סין

"בחברת וובגורו לקידום אתרים, קיבלתי שירות מקצועי ביותר. כתבות איכותיות ומסוגננות, קישורים איכותיים ועיצוב אתר חדיש ועדכני. כל אלו הובילו בהדרגה לקידום של מילות מפתח וביטויים חשובים למקומות גבוהים בגוגל. אלו הובילו לעלייה משמעותית ביותר בכניסות לאתר שבאו לידי ביטוי במכירות והפיכת העסק לרווחי יותר. חשוב לציין את השירות והיחס הנעים ומענה זמין ואדיב תמיד. הרבה תודה לכל הצוות!"

רוצה להתקדם איתנו?

שלח לנו את כתובת האתר שלך ונחזור אליך בהקדם:

    חייגו אלינו צרו קשר

      רוצה להתקדם איתנו? לייעוץ צור קשר