1. מקצוענות והתמקדות במטרה

קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר. מי שעוסק בו כתחביב או כעיסוק נוסף לבניית אתרים, שיווק או כל תחום אחר, לא יוכל להביא לאותן תוצאות של מקדם אתרים מקצועי ובמקרים מסויימים עלול לגרום נזק לאתר.

חברת גוגל מבצעת כ-400 שינויי אלגוריתמים בשנה, התחום מתעדכן, מחקרים חדשים וכלים חדשים נוספים בכל יום. רק מי שעוסק בתחום ביומיום, צובר נסיון, עוקב ולומד, ומקדיש את כולו למען המטרה – יכול להביא לתוצאות משמעותיות.

2. התחייבות לתוצאות

כחלק מהסכם העבודה בינינו, נקבע יעדי קידום ונתחייב להם.

מעבר לדירוגים בגוגל, מטרתכם הסופית: העלאת כמות הלקוחות, עומדת לנגד עינינו לכל אורך התהליך.נעקוב אחר התנהגות הגולשים באתר, אחר יחסי הפניות כתוצאה מהשינויים, ונפעל באופן שוטף למיקסום כמות הפניות האיכותיות.

3. חברה קטנה וחזקה

ב-WebGuru תזכו לשירות ויחס אישי, למענה מקצועי ואוזן קשבת בכל נושא. אנחנו חברה קטנה שיודעת לנצח את הגדולות!

4. כל השירותים במקום אחד

בנוסף לקידום אתרים, אנו מספקים ללקוחותינו גם שירותי הקמת אתרים: אפיון, עיצוב ובניה, שירותי כתיבת תוכן, ניהול קמפיינים בגוגל אדס (אדוורדס) וניהול ותחזוקה שוטפת של האתר.

5. קידום אתרים בשיטות אתיות

בעוד כל חברות הקידום שואפות לאותה מטרה, כל חברה משתמשת בטכניקות קידום שונות. לא כל הטכניקות אתיות, ולא כולן לגיטימיות בעיני גוגל. טכניקות קידום אתרים שחור (Black Hat SEO) עשויות להביא לתוצאות מצויינות בטווח הקצר, אולם לגרום לנזק בלתי הפיך עד כדי החרמת האתר ובעליו, לטווח הארוך.

בנוסף, קידום מוגזם: שימוש מוגזם במילות מפתח, שתילת כמות מופרזת של קישורים בתוך האתר, יצירת קישורים אגרסיבית וכד', יוצרים אתר עם מראה לא איכותי, לא מכובד ועושים "שם רע" ברשת לאתר, לעסק ולבעליו.

קידום האתר ב-WebGuru מתמקד בשדרוג תכנים ולא בפגיעה בהם, בשיפור מבנה האתר גם עבור המבקרים ולא רק עבור מנועי חיפוש, יצירת קישורים ע"י שיתופי פעולה חיוביים עם אתרים ראויים ורלוונטיים, ולא הפצה אגרסיבית של קישורים באתרים שאינם מכבדים את עצמם.

רוצה להתקדם איתנו?

שלח לנו את כתובת האתר שלך ונחזור אליך בהקדם:

חייגו אלינו צרו קשר

רוצה להתקדם איתנו? לייעוץ צור קשר